Location:

parodontax Florürlü Günlük diş macunu
parodontax Florürlü Günlük diş macunu

parodontax hakkında

parodontax hakkında

parodontax'ın yaratıcıları, dünyanın dört bir yanındaki 30'un üzerinde ülkede diş eti bakımında uzman olarak bilinirler. Neden mi? Çünkü parodontax sodyum bikarbonat içeren formülüyle diş eti bakımına yardımcı olur ve dişlerinizi güçlendirir.

parodontax Günlük Diş Eti Bakımı ürünleri

Geçmişimiz

parodontax diş eti bakımına yardımcı olmada uzun bir geçmişe sahiptir. parodontax diş macunu Alman bir diş hekimi olan Dr. Focke tarafından 1937'de geliştirilmiştir. Temizleme özelliğine sahip sodyum bikarbonat bazlı orijinal formülasyon hala bugünkü parodontax diş macununun formülasyonudur. O erken dönemlerden sonra parodontax diş fırçasını da geliştirmiş ve bu sayede diş eti bakımında hekimler tarafından güvenilir bir marka haline gelmiştir.

Bakteri plağı

Bilimimiz

Diş eti bakımının lideri olarak diş eti bakımı ile ilgili bilgilerimizi derinleştirmek ve daha iyi diş eti bakımı sağlamak için neler yapılması gerektiğini sürekli olarak klinik çalışmalar yürüterek destekliyoruz. Yakın dönemde parodontax diş macunu ve diş fırçasından oluşan aileyi geliştirmek için bir klinik çalışma yürüttük. Bilimi her şeyin merkezinde tutarak en etkili diş eti bakımını sağlamaya çalışıyoruz.

parodontax günlük uzman diş macunu nasıl çalışır?

parodontax diş macunu diş eti bakımı için özel olarak geliştirilmiştir. Sodyum bikarbonat içeren düşük aşındırıcılığa sahip formül plakların uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Günde 2 kez fırçalama ile plakları uzaklaştırdığı ve böylece diş eti bakımına yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

parodontax Florürlü Günlük diş macunu
Lavaboda kanlı tükürük